Сьогодні ДЕНЬ ЦУЦЕНЯТ

23.03.2024

23 березня у світі відзначають День цуценят. Вперше це свято запропонувала експерт-кінолог із США Колін Пейдж, аби звернути увагу суспільства на те, скільки цуценят після того, як з ними погралися декілька днів, опиняються на вулиці, наголошуючи, що цуценя - не іграшка, і закликаючи до відповідального ставлення.

Учені стверджують, собаки позитивно впливають на здоров’я і самопочуття людини. Проведений із цуценятами час допомагає впоратись зі стресами та в’ялістю. До того ж, собака в будинку – це чудовий стимул до занять спортом та активного способу життя.

Собаки завжди поруч, вони наші найкращі друзі. Ще змалечку чотирилапі вихованці швидко прив’язуються до господаря і зберігають вірність йому до кінця життя.

Якщо Ви чекали на знак, щоб піти та погладити свого улюбленця, то це він! :)

Завжди ваш Добродій

Нові статті

ПОМИЛКИ годування, які ми бачимо щодня
Годування домашніх улюбленців залишками зі столу може здатися безневинним жестом турботи,...
03.04.2026

СЕЧОКАМ’ЯНА ХВОРОБА у кішок і собак: симптоми та лікування
На ранніх етапах симптомів може не бути, але пізніше зʼявляються біль і ризик небезпечної...
21.10.2025

Чек-лист турботливого власника: що потрібно купити для цуценяти
Ось усе, що потрібно, аби цуценя почувалося комфортно й безпечно з перших днів
09.10.2025

Собаку НЕ МОЖНА годувати їжею зі стола
Те, що смачно та корисно для людини, може бути смертельно небезпечним для собаки
23.09.2025

ОСТЮКИ — небезпека для собак та кішок!
Остюки — це колоски трави, які в народі ще називають «устюги» або...
07.09.2025